Regulamin1. Do wszystkich naszych klientów podchodzimy bardzo rzetelnie, a  najważniejszą rzeczą jest całkowita satysfakcja KLIENTA.

2. Zakupów można dokonywać za pomocą przesyłania mailem informacji o zamawianych pozycjach książkowych wraz ze wszytkimi niezbędnymi danymi do wydruku książki lub na naszych aukcjach allegro. W przypadku wątpliwości zawsze możesz się z nami skontaktować.

3. Do każdego zakupu wystawiany jest paragon fiskalny, który jest jedyną podstawą ewentualnych reklamacji zakupionych artykułów. Faktura VAT wystawiana jest tylko na życzenie klienta, które musi być zgłoszone przed wysyłką towaru.

4. Płatności należy realizować przelewem na wskazany poniżej rachunek bankowy, a w naszych aukcjach allegro również przez Płacę z Allegro. W przypadku zamówień realizowanych za pomocą niniejszej strony w tytule przelewu proszę podawać adres mailowy, z którego wysyłane będą informacje potrzebne do wydruku książki.

mBank
41 1140 2004 0000 3602 7115 9145

Dream Project Piotr Paduszyński
ul. Sielankowa 18
04-875 Warszawa

5. Dostawa towaru odbywa się za pośrednictwem Poczty Polskiej, możliwy jest odbiór osobisty po wcześniejszej wpłacie na konto bankowe. Koszty dostawy należy doliczyć do całkowitego kosztu zamówienia.

Koszty przesyłki są uzależnione od ilości zamawianych książek, rodzaju wybranej przesyłki i na terenie Polski i wynoszą: 

ilość list priorytetowy
1 książka 9,5 PLN
2 książki 13 PLN
3 książki 13 PLN

ilość list ekonomiczny
1 książka 7 PLN
2 książki 10 PLN
3 książki 10 PLN

ilość paczka priorytetowa
1 książka 13 PLN
2 książki 13 PLN
3 książki 13 PLN
4 i więcej książek 13 PLN

Maksymalny czas realizacji przesyłki wg danych Poczty Polskiej:

rodzaj przesyłki ilość dni
list priorytetowy 3
list ekonomiczny 7
paczka priorytetowa 3

Koszt przesyłki za granicę, po uzgodnieniu z kupującym, zgodnie z cennikiem poczty.


6. Dokonanie zakupu na naszej stronie oznacza akceptację powyższego regulaminu. Po dokonaniu zakupu cena, warunki dostawy i inne ujęte w regulaminie są nienegocjowalne.